Znajdź dobrego mechanika wymieniającego świece żarowe w Szczecinie

Coraz większa ilość osób przekonuje się, że kupno samochodu z salonu nie ma – tak właściwie – jakiegokolwiek sensu i jest beznadziejnym rozwiązaniem pod względem ekonomicznym. Przekraczając przysłowiowy „próg” tego miejsca w nowo nabytym aucie jego wartość spadnie o kilkanaście procent.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie więc zainwestowanie w samochody używane na kredyt, których ceny często są o kilkanaście tysięcy niższe. Rzecz jasna nie mam tu na myśli kupowania aut dziesięcioletnich, gdyż taki zabieg mija się z celem, a zainwestowanie w autko dwu-trzy letnie. Podkreślenia wymaga również fakt, że takie podejście pozwoli nam na kupno samochodu zdecydowanie lepiej wyposażonego. Zazwyczaj salonowe egzemplarze są po prostu „gołe” i bardziej opłaca się brać kredyt na dobry samochód używany dobrze wyposażony.

Jasne, że możemy je sobie dowolnie spersonalizować, jednakże każda zmiana będzie oznaczała konieczność wydania tych kolejnych kilku tysięcy złotych. Nie wydaje mi się więc, że jest to opcja najbardziej opłacalna. Pamiętajmy jednak, że kupując auto używane powinniśmy dokonać jego dokładnych oględzin. Jeśli sami się na tym nie znamy, to poprośmy jakiegoś znajomego, który to się zna. Ewentualnie możemy przecież złożyć wizytę jakiejkolwiek stacji diagnostycznej.

W stacji diagnostycznej sprawdźmy także kondycje naszego silnika. Jeśli skierują nas np. na wymianę świec żarowych, a jesteśmy ze Szczecina to jedźmy od razu do tego warsztatu – http://pansamochodzik.szczecin.pl/dobry-warsztat-samochodowy-wymiana-swiec-w-szczecinie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Post Author: admin1

2 thoughts on “Znajdź dobrego mechanika wymieniającego świece żarowe w Szczecinie

  Morek

  (Grudzień 13, 2017 - 14:03)

  Niestety w moim dieselku – Ford Mondeo okazało się, że mam uszkodzone świece żarowe. Teraz zimą bardzo słabo odpala. Próbowałem samemu wymienić, ale są zapieczone. Czy naprawiacie i wymieniacie zapieczone świece żarowe ?

  Warsztat Szczecin

  (Grudzień 13, 2017 - 14:06)

  Niestety wymiana zapieczonych świec żarowych to nie taka prosta sprawa. Samemu, bez narzędzi nie da się tego ogarnąć.
  Dlatego zapraszamy do naszego warsztatu – zrobimy to szybko i sprawnie. Najlepiej przed przyjazdem zadzwonić i zarezerwować sobie termin, bo wiadomo jak jest z klientami.
  Numer telefonu jest na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*