Wonga: Pożyczka za 10 zł – recenzja i nasza opinia

Ostatnio omawialiśmy darmową pożyczkę w Vivus dzisiaj przyszła pora na Wonga.com. Która w zasadzie działa na polskim rynku pod adresem Wonga.pl, a .com jest prawdopodobnie naleciałością w nazwie wynikającą z międzynarodowego profilu tej firmy.

Wonga w ramach promocji dla nowych klientów nie oferuje darmowej pożyczki, ale za to oferuje pożyczkę za 10 zł. Gdzie, jej całkowity koszt wynosi równe 10 zł, która to kwota pobierana jest jako jednorazowa opłata, a odsetki wynoszą 10 zł. Oczywiście jest warunek terminowej spłaty. W przypadku, gdy nie wyrobimy się ze spłatą w terminie, poniesiemy dodatkowe (niemałe) koszty. Można z tej pożyczki skorzystać tylko jeden raz. Wygląda to mniej więcej tak, że jak pożyczymy 1000 zł i oddamy w terminie to oddajemy 1010 zł.

Wonga w ramach swojej pierwszej pożyczki za 10 zł oferuje nowym klientom mniejszą kwotę niż Vivus, bowiem możemy tu za pierwszym razem pożyczyć 1500 zł w ramach promocji. Za to okres spłaty jest dwukrotnie dłuższy niż w przypadku Vivusa. Mamy tu bowiem, aż 60 dni dna spłatę. Oczywiście można wybrać krótszy okres ale mija się to z celem, bo zawsze lepiej mieć więcej czasu, a spłacamy zawsze 10 zł + pożyczona kwota. Lepiej wybrać dłuższy okres i spłacić w terminie, niż wziąć krótszy i się spóźnić ze spłatą, czego skutkiem będą dodatkowe koszty i problemy.

Wonga oferuje najdłuższy okres spłaty dla promocyjnej pierwszej pożyczki. Sa firmy też firmy, które oferują podobny okres w ramach pierwszej darmowej pożyczki jak np. Ferratum Bank, który obejmuje też Ekspres Kasa, Kasa Tak i Ofin, czy Incredit, gdzie możemy pożyczyć 2000 zł na 61 dni za darmo jako pierwszą pożyczkę, aczkolwiek w teorii, bo wybranie tej kwoty w praktyce skutkuje po wypełnieniu wniosku propozycją udzielenia nam mniejszej pożyczki.

Akceptacja wniosków i dokumenty dodatkowe

Wonga nie udziela tak otwarcie i chętnie pożyczek jak Vivus. Często zdarza się, że musimy dosłać skan dowodu osobistego, przelewy potwierdzające nasze wynagrodzenie itp. Nie zawsze, ale się to zdarza i jest to niewątpliwie nieco uciążliwe w przypadku przecież szybkich pożyczek internetowych. Klient jest nieco bardziej weryfikowany niż w przypadku pożyczania w Vivus, a sama Wonga jest znacznie ostrożniejszą firmą, w kwestii tego ile komu pożycza.

wonga-pierwsza-pozyczka

Szczegółową recenzje Pożyczki za 10 zł w Wonga i opinie klientów można przejrzeć np. tutaj: Pożyczka w Wonga: Pierwsza za 10 zł – opinie i opis (Antyhaczyk)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Post Author: Adas

1 thought on “Wonga: Pożyczka za 10 zł – recenzja i nasza opinia

    Anonim

    (Listopad 24, 2016 - 11:37)

    Jak ja próbowałem wziąć tą za 10 zł to właśnie mi kazali dosłać dowód i przelewy wynagrodzenia, a i tak mi odmówili udzielenia pożyczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*