Pożyczki Zachodniopomorskie, Szczecin – pod zastaw, pozabankowe

Pożyczanie pieniędzy w obecnych czasach staje się coraz bardziej kłopotliwe. Dzieje się tak szczególnie w Polsce, gdzie banki odmawiają przyznania pożyczek z wielu powodów. Jeśli ten problem dotyczy także Ciebie to nie musisz się martwić. Istnieją alternatywne sposoby na pożyczenie pieniędzy.

dom pod zastaw
dom pod zastaw

To na co chciałbym zwrócić uwagę to pożyczki pozabankowe. Obecnie można na nie trafić praktycznie na każdym kroku. Jednak nie wszystkie z nich są warte zainteresowania – coraz więcej na rynku pojawia się drogich produktów.  Spowodowane to jest głównie ryzykiem jakie podejmują pożyczkodawcy użyczając pieniądze. Zdarzają się jednak bardzo ciekawe opcje : pożyczki pod zastaw. Są to prywatne transakcje zawierane między inwestorami a pożyczkobiorcami. Dzięki temu, że pożyczki zabezpieczane są zastawem, można skorzystać z niższego oprocentowania. Gdzie można z tego sposobu skorzystać ?

Mieszkańcy Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego mogą skorzystać z pomocy firmy pośrednictwa kredytowego Banknet (www.banknet.pl). Przedsiębiorstwo to dzięki obszernej bazie prywatnych inwestorów może dosłownie każdemu zaoferować tanie pożyczki prywatne pod zastaw. Zabezpieczeniem mogą być samochody, mieszkania czy inne nieruchomości. Żeby dostać taką pożyczkę należy wypełnić formularz przedstawiony na stronie internetowej lub skontaktować się telefonicznie z biurem obsługi.

Pożyczki pod zastaw nieruchomości charakteryzują się prostotą i szybkością. Wpływają na to takie elementy jak. Brak badania zdolności kredytowej pożyczkobiorcy – nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, ani PITy. Przy tym nie są sprawdzane także bazy dłużników. Nie istotna jest zawartość BIK, KRD, czy ERIF. Biorąc to pod uwagę nawet osoby z zadłużeniem mogą otrzymać taką pożyczkę. Akurat to w dzisiejszych czasach może być bardzo istotna sprawa. Najważniejsze jest zatem odpowiednie zabezpieczenie w postaci zastawu domu, mieszkania, działki budowlanej bądź ziemi ornej. Zależnie od wartości takiego zabezpieczenia można otrzymać konkretną kwotę pożyczki.

Pożyczki pod zastaw są dobrym rozwiązaniem, jednak w każdym przypadku należy zawsze dokładnie czytać umowy i wypełniać postanowienia tam zawarte – zagwarantuje to bezpieczny przebieg transakcji.

Ostatnio zwróciła się do mnie firma oferująca pożyczki pod zastaw ziemi rolnej w Szczecinie z prośbą o krótkie przedstawienie ich oferty. W sumie nie ma już co dodawać, po szczegóły odsyłam na ich stronę. Nie miałem jeszcze z nimi do czynienia, ale ich propozycje brzmią rozsądnie i jak ktoś potrzebuje, może spróbować z nimi negocjacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Post Author: admin1

2 thoughts on “Pożyczki Zachodniopomorskie, Szczecin – pod zastaw, pozabankowe

  Maryśka

  (Czerwiec 18, 2015 - 19:44)

  Ile maksymalnie można pożyczyć pieniędzy ? Mam gospodarstwo rolne z mężem i kilkadziesiąt hektarów ziemi. Potrzebujemy na kombajn przed żniwami 200000 zł. Najlepiej jakby się dało to rozłożyć na raty na 3 lata. Jakie jest oprocentowanie i wszelkie poboczne koszty udzielenia pożyczki ?
  Chciała bym też poznać referencje – klientów, którzy będą mogli rekomendować ofertę.

  Patryk

  (Kwiecień 22, 2019 - 18:14)

  Maryśka, czy udało Ci się dostać pożyczkę ? Jestem w bardzo podobnej sytuacji co Ty. Kwota jakiej szukam to 250 tys złotych. Mam także sporo ziemi rolnej.
  Ogólnie szukam kto udzieli mi pożyczki pod zastaw ziemi rolnej w zachodniopomorskim na warunkach do zaakceptowania. Kto jest pewniakiem i załatwi wszystko zgodnie z prawem i przepisami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*