Pomysł na biznes – pranie tapicerek w Szczecinie

Każdy zawód wymaga nauki, niektórzy mogą bez doświadczenia nawet teoretycznego, zdobytego na studiach mieć talent do wykonywania jakiejś pracy, powierzonych im zadań. Jednakże inaczej przedstawia się sprawa z dobrymi księgowymi. Od nich wymaga się kilkuletniego doświadczenia, co więcej nie mogą one spoczywać na laurach. Powinny się stale dokształcać? Dlaczego?

Pranie tapczanów
Pranie tapczanów

Bowiem księgowe muszą znać aktualnie obowiązujące przepisy, a jak wiadomo, prawo  w naszym kraju zmienia się bardzo często. Co chwila można usłyszeć coś o nowych aktualizacjach dla tych co mają pomysł na biznes. Oczywiście osoby, które dopiero uczą się zawodu na studiach, czy też stawiają pierwsze kroki samodzielnie muszą mieć stały nadzór jakiejś osoby. Praca księgowej czy księgowego jest dość specyficzna i każda nawet najmniejsza pomyłka może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje (nie tylko finansowe). Nic więc dziwnego, że najłatwiej o zatrudnienie młodej osoby w biurze rachunkowym, gdzie stale ktoś będzie nad nią czuwał.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych wymaga bowiem doskonałej orientacji w temacie, którą zdobywa się miesiącami, a znajomość samej teorii to za mało, żeby dobrze wykonywać powierzone zadania. Dlatego tak ważne w pracy księgowej jest doświadczenie, umiejętność rozliczenia każdej firmie, znajomość stale zmieniających się przepisów. A dobra księgowa nie musi martwić się o prace, to praca szuka jej a nie odwrotnie. Może tym samym humaniści powinni dwa razy się zastanowić czy aby na pewno nie czują się dobrze w rachunkach, finansach, rozliczeniach.

W podobny sposób została ostatnio otworzona firma, która oferuje pranie tapczanu w Szczecinie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Post Author: admin1

1 thought on “Pomysł na biznes – pranie tapicerek w Szczecinie

    Angelika

    (Maj 14, 2018 - 14:10)

    Zleciłam tej firmie Czystko pranie tapicerki na swoim tapczanie. Nie spodziewałam się takiego efektu. Możecie sobie wyobrazić co zrobił z nim pięciolatek przez jakiś 3 lata. Był zalany dosłownie wszystkim.
    Po czyszczeniu – Tapczan jak nowy. Sama procedura nie trwała długo, bo jakieś półtorejgodzinki. Po tym tapczan był trochę wilgotny, ale do wieczora wysechł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*