Kobieta idealna – powiększanie piersi

Co robi kobieta by być piękną? Jak sztuczki stosuje Kobieta Idealna? Czy kobieta, która musi je stosować może być w ogóle nazywana ideałem? Każda kobieta jest przecież piękna – dla siebie, dla kogoś innego, z uwagi na urodę, albo osobowość. Jedne dbają o swoje wnętrze, karmią je książkami, artykułami, wywiadami ze znanymi ludźmi, drugie godzinami przesiadują w łazience, by pokazać się jak najlepiej z zewnątrz – jednakże wszystkie kobiety są piękne! Kobieta Idealna stara się dbać o jedno i o drugie – musi doskonale wyglądać i potrafić zainteresować drugą osobę sobą, swoją osobowością, charakterem, rozmową po prostu.

Kiedy ona znajduje na to wszystko czas? No bo przecież musi być zawsze modne ubrana, podążanie za modą jest znakiem rozpoznawczym Kobiety Idealnej. Dobrze skrojone spodnie, spódnica o idealnym kroju i długości, do tego modne dodatki. Zawsze zadbana, świeża, pachnąca. Konieczne są wizyty u fryzjera, kosmetyczki, solarium, albo samoopalacz. Bo Kobieta Idealna nie ma zbyt wiele czasu na podróże, by ową opaleniznę nabyć. Jest przecież wspaniałą businesswoman, matką, żoną. Znajduje czas na to wszystko. Godzi dom z karierą zawodową.

Kobieta Idealna dba też o swoje wnętrze, udziela się towarzysko, chodzi na wernisaże, odwiedza teatry. Kształci się ponadto, bo przecież nie można zostawać w tyle. Kobieta Idealna potrafi starzeć się z godnością, jednakże nawet ze zmarszczkami chce być piękna. Poddaje się zabiegom upiększającym takim jak na przykład powiększanie piersi poprzez operacje plastyczne, mówi o tym otwarcie, zachęca do korzystania z dorobku nowoczesnej medycyny estetycznej. I co najważniejsze – Kobieta Idealna jest po prostu szczęśliwa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Post Author: admin