Joanna Krupa nago w telewizji?

Odkryciem ostatnich lat polskiej telewizji zdaje się być Joanna Krupa. Nie było o niej głośno dopóki nie została zaproszona do znanego programu, gdzie zasiadła w jury. Robiła karierę i nadal ją robi, jednakże w Polsce nie była znana z rozbieranych sesji w magazynach dla Panów jako Joanna Krupa nago.

Program sprawił, że zainteresowanie Joanną Krupą jako modelką, a może przede wszystkim fotomodelką zdecydowanie wzrosło. Bo kto nie chciałby zobaczyć Joanny Krupy nago? Cóż ona nie ma problemu z pozowaniem do nagich sesji. Zresztą nie ma się czego wstydzić. Jej ciało nie musi być retuszowane, żeby doskonale prezentować się na zdjęciach. Joanna Krupa przykłada bowiem ogromną wagę do swojego wyglądu. Wychodzi bowiem z założenia, że ciało jest jej wizytówką, narzędziem pracy.

Joanna Krupa do najmłodszych modelek już nie należy. Mówi głośno o swoim wieku, wie, że niedługo przyjdzie jej się pożegnać z pozowaniem, albo korzystać z pomocy Photoshopa częściej niż dotychczas. Wszystko bowiem przemija – chociażby jędrność ciała.

Jednakże Joannie Krupie nie można odmówić urody. Rzadko można ją oglądać na wybiegu z uwagi na jej kobiece kształty. Obfity biust nadaje się do rozbieranych sesji, jednakże nie jest już tak mile widziany na wybiegu, gdzie najważniejsze powinno być ubranie a nie przyciągająca uwagę męskiej części publiczności modelka. W ślady Joanny Krupy chce iść tysiące młodych kobiet. Wystarczy spojrzeć na samo zainteresowanie programem. A to tylko kropla, bo przecież nie każda dziewczyna, która marzy o byciu modelką, chce wziąć udział w reality show.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Post Author: admin