Gdzie po kredyt bez bik dla zadłużonych?

Zastanawiasz się skąd wziąć pieniądze na remont mieszkania, nowy sprzęt, bo stary już odmówił Ci posłuszeństwa, czy też opłatę bieżących rachunków, kiedy szef po raz kolejny spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia.

Jeśli zaległości się uzbierają może to się skończyć dla Ciebie bardzo źle, dlatego też lepiej myśleć wcześniej, żeby później nie mieć problemów i nie musieć się spotykać z komornikami. Jedną z możliwości jest udanie się do banku, a jeśli wykluczysz ją na samym początku, bowiem masz już jakieś zobowiązania to alternatywę stanowią instytucje pozabankowe, które oferują podobne produkty.

Ważne, żeby zastanowić się kilka razy przed podjęciem ostatecznej decyzji i sprawdzić pożyczki pozabankowe w różnych miejscach. Najlepiej jeśli skorzysta się z pomocy znanej firmy czy instytucji, która na rynku polskim funkcjonuje od kilkunastu lat. Zazwyczaj firmy te starają się konkurować z bankami, dlatego też wysokość oprocentowania pożyczek pozabankowych jest podobna, nie tak znacząco wyższa od tych tradycyjnych, bankowych.

Pożyczki pozabankowe lub jakiś docelowy kredyt bez bik proponowany dla zadłużonych (Kredytybezbik.blogan.pl) oferują również firmy pożyczkowe oraz osoby prywatne. Warto jednak zawsze negocjować wysokość oprocentowania jeśli jest to tylko możliwe. A w przypadku pożyczek prywatnych taka możliwość zawsze istnieje. Może tym samym okazać się, ze pożyczka pozabankowa będzie korzystniejsza od tej bankowej, jeśli zaciągniemy ją u osoby prywatnej. Co by się nie działo, na jaką pożyczkę byśmy się nie zdecydowali to i tak najważniejszy jest fakt, że zobowiązanie to trzeba kiedyś spłacić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Post Author: admin

2 thoughts on “Gdzie po kredyt bez bik dla zadłużonych?

  Tosia

  (Czerwiec 7, 2012 - 11:21)

  WItam,
  pilnie potrzebuję kredytu w wysokości 5000 zł.
  Niestety jestem w BIKu i banki nie chcą ze mną rozmawiać.
  Mam pełną zdolność kredytową. Kto mi pomoże ?

  Potrzebuję kredyt bez bik

  (Grudzień 4, 2012 - 16:26)

  Przez błędy w młodości wpadłem w BIK. Teraz mam dobrą pracę, nieźle zarabiam i chcę kupić mieszkanie. Niestety bank odmówił mi ze względu na zły bik. Co mam zrobić ? Czy jakiś bank da mi kredyt bez BIK ? Mam pełną zdolność kredytową.
  A może ktoś ma sposób na to, żeby wyczyścić mój BIK ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*