Czy są firmy udzielające pomocy finansowej dla zadłużonych?

Wiele osób korzysta dziś z pomocy finansowej w instytucjach pozabankowych. Wszystko dlatego, że banki bardzo zaostrzyły procedury przyznawania kredytów i pożyczek i niewiele osób, które mają na koncie jakieś zobowiązania finansowe jest w stanie ową pożyczkę, nawet w niewielkiej kwocie otrzymać.

Są dla banku po prostu niewiarygodnymi pożyczkobiorcami i dlatego muszą szukać pomocy gdzie indziej. Kiedy bank nas zawodzi udajemy się do rodziny i znajomych albo szukamy czegoś na własną rękę, wybierają spośród firm pożyczkowych. Niestety pożyczki pozabankowe cechuje wyższe oprocentowanie. Najczęściej jednak osoby, które są zainteresowane tego typu pożyczkami, produktami finansowymi, mają zadłużenia, zalegają z płatnościami rat, widnieją w BIK-u i wyższe oprocentowanie ich nie przerażą, bo lepszy wróbel w gaci… po prostu chwytają się wszelkich możliwości, żeby jakoś, chociaż przez pewien czas związać koniec z końcem.

Najważniejsze, że są instytucje (Webfin.pl), do których mogą zwrócić się po pomoc, a z jakim skutkiem – tego już lepiej może nie należy komentować. Oczywiście nie powinno się generalizować, bo są firmy, które starają się, żeby ich produkt były konkurencją dla tych bankowych, ale zazwyczaj trafić można na takie, gdzie horrendalnie wysokie oprocentowanie potrafi zwalić z nóg. Odstępstwem mogą być także pożyczki prywatne, inaczej zwane społecznościowymi, o które można wnioskować za pośrednictwem specjalnych serwisów internetowych, które pośredniczą w transakcjach między prywatnymi pożyczkodawcami a pożyczkobiorcami. Wówczas istnieje możliwość negocjowania wysokości oprocentowania pożyczki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Post Author: admin1

1 thought on “Czy są firmy udzielające pomocy finansowej dla zadłużonych?

    Uczciwe pożyczki pozabankowe dla zadłużonych

    (Styczeń 15, 2013 - 11:08)

    Zacznę od tego, że już straciłam nadzieję na pożyczenie pieniędzy. Wszystkie te firmy pozabankowe żądają ode mnie przedpłat na pokrycie jakiś kosztów. Nie dam się na to złapać bo w internecie jest pełno informacji o oszustach.
    Może tutaj ktoś mi poleci uczciwą firmę pożyczkową?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*