Bierzemy pożyczkę pozabankową

Banki odwiedzamy z różnych powodów takich jak przykładowo założenie rachunku osobistego czy lokaty bądź złożenie wniosku o kredyt. Niestety, osoby zainteresowane kredytami nie mają zbytnich powodów do radości, ponieważ od dłuższego już czasu banki nie są zbyt przychylnie nastawione do kwestii pożyczania ludziom pieniędzy.

Składane przez nich wnioski bardzo dokładnie sprawdzają, ale jeżeli ktoś miał w przeszłości jakiekolwiek – nawet drobne – kłopoty z płaceniem rat w terminie lub nie dysponuje odpowiednio wysoką zdolnością kredytową, wówczas decyzja jest odmowna. Co możemy wówczas zrobić? Szansą dla nas jest pożyczka pozabankowa. W Polsce działa wiele pozabankowych instytucji finansowych, wśród których trzeba dokonać starannej selekcji, by wybrać firmę stabilną i bezpieczną. Niektórzy straszą innych, że pożyczek pozabankowych nie opłaca się brać, bo są strasznie drogie. Otóż tego rodzaju zobowiązanie wcale nie musi być kosztowne, o ile zdecydujemy się na podpisanie umowy z odpowiednią firmą. Poza tym równie dobrze możemy też skorzystać z opcji jaką jest pożyczka społecznościowa – wówczas warunki naszej umowy będziemy negocjować z osobą prywatną.

Przeczytaj jeszcze ciekawy artykuł, w którym autor pisze o tym czy i gdzie warto jest zaciągać pożyczki pozabankowe bez żadnych zaświadczeń (Kredyty-mm.pl) o zarobkach i bez sprawdzania baz i rejestrów dłużników.

Pożyczki społecznościowe można realizować za pośrednictwem internetowych serwisów social lending. W każdym bądź razie zawierając umowę, musimy znać jej zapisy, by wiedzieć, na co właściwie się godzimy. Wiele osób nie czyta umów lub robi to bardzo pobieżnie – w ten sposób przejawia się ich niewłaściwe podejście do tematu i nieodpowiedzialna postawa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Post Author: admin1

1 thought on “Bierzemy pożyczkę pozabankową

    Szybkie pożyczki pozabankowe

    (Kwiecień 2, 2013 - 20:30)

    Odradzam wszystkim branie takich pożyczek. Omijajcie wszelkiej maści chwilówki. Ja wpadłam w takie długi przez nie, ze szok. Zobaczcie ile kosztują tam wszelkiej maści ponaglenia i monity. Wystarczy się spóźnić dzień i koszmar się zaczyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*