Świece zapachowe i ozdoby ślubne w apartamentach dla nowożeńców

Users

Tradycja podróży poślubnej wprawdzie w nowoczesnych czasach nieco zanika z powodu braku czasu i pieniędzy, ale przez wiele osób nadal jest kultywowana. Ci bardziej zamożni wyjeżdżają na egzotyczne wycieczki, ci mniej zamożni decydują się na wypad na weekend w kraju. Jednak cel naszej podróży poślubnej ma w tym wypadku marginalne znaczenie – liczy się przede wszystkim klimat podróży poślubnej.

Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę z tego, że podróż poślubna to nie jest zwykła wycieczka, czy wyjazd na wczasy i nie atrakcje turystyczne są w niej najważniejsze. Jest to czas który spędzamy wraz ze nowo zaślubionym współmałżonkiem/współmałżonką. Dlatego też ślubny klimat jest tak istotny, a przede wszystkim nadaje go apartament wyposażony w ozdoby ślubne, w którym spędzimy ów czas.

Sweetdecor.pl

Romantyczny nastrój – kwiaty i świeczki

Co nadaje romantyczny nastrój, oczywiście kwiaty i świece. Ładnych świeczek nie może zabraknąć wśród elementów wystroju wnętrz. Świeczki, szczególnie zapachowe tworzą swoisty, niepowtarzalny klimat, który jakże ważny jest w przypadku podróży poślubnej.

Świeczki zapachowe Love
fot. Świeczki zapachowe Love – https://korleone.pl

Rezerwacja

Możemy zarezerwować apartament przez internet, ale warto poczytać opinie na temat danego miejsca i przede wszystkim obejrzeć jego zdjęcia. Zwróćmy uwagę, czy wystrój jest dostojny, luksusowy i posiada ozdoby ślubne które nadają wystrojowi tego właśnie jakże istotnego ślubnego charakteru.

Kolejnym ważnym elementem jest obsługa i to co nam oferuje. Niektóre hotele oferują na przykład przygotowanie nowożeńcom tortu wyposażonego w dekoracje ślubne – jeśli Ci sobie tego życzą i chcą odświeżyć odczucia ze swojego wspaniałego i udanego wesela. Oczywiście mile widziany jest również dobry szampan.

Obojętnie gdzie się wybieramy pamiętajmy, że to nie jest wyjazd nastawiony na zwiedzanie, tylko na spędzenie czasu we dwoje w romantycznym, poślubnym klimacie, a ten klimat zapewniają właśnie ozdoby ślubne, rzecz niby tak niepozorna, a jakże istotna.

Recencja zamieszczona w kategorii : Opinie
Następujące tagi wyróżniają ten wpis : ,

2 Comments

  1. Bez przesady, ja tam na podróż poślubną nie mam zamiaru wydać kroci i zapewniać mojej księżnicze jakichś cudów.

  2. Świeczki ładne, ale apartament już mniej 😉

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Choose a Rating

*